marți, 29 ianuarie 2013

Bine ați venit !
Eu sunt gazda voastră , By' .
Am creat acest blog pentru Howrse . Da , mă rog , știu că am ''concurență'' , dar puțin îmi pasă :')
Voi posta diverse . De la layout-uri , până la evenimente :']